Dom Starców - osoby starsze
Dom Seniora - wnętrze

DOMY SENIORA WILLA ROSA

Rozrywka, krąg przyjaciół i całodobowa opieka to tylko niektóre z zalet wprowadzenia się do Willa Rosa. Przeprowadzka do naszego Domu Seniora w wielu wypadkach podnosi jakość życia starszych osób, dla których dalsze zamieszkiwanie w ich własnym domu nie jest najlepszą czy najbezpieczniejszą opcją.

 

Zdajemy sobie sprawę, że przeprowadzka do Domu Seniora to olbrzymia zmiana w życiu a przyzwyczajenie się do nowego otoczenia może trochę trwać. Nasz personel dołoży wszelkich starań, aby ułatwić nowym rezydentom zadomowienie się, a członkom ich rodziny zapewnimy wsparcie w tym bez wątpienia stresującym dla wszystkich czasie. Jesteśmy zwolennikami opieki umożliwiającej rezydentom zachowanie stylu życia jak najbardziej podobnego to tego, które wiedli przed przeprowadzką do nas, oddając się w dalszym ciągu ich ulubionym zajęciom hobbystycznym i zainteresowaniom. Zachęcamy wszystkich do spędzania jak najwięcej czasu z rodziną i aktywnego uczestnictwa w życiu towarzystkim naszego Domu Seniora.

 

Wszystkie nasze pokoje są pełne światła słonecznego, czyste, ciepłe i przytulne, a nasz personel to osoby kochające to co robią, co uwidacznia się w ogólnej atmosferze w domu. Wiemy także, że odpowiednie odżywianie się jest ważne w każdym wieku, dlatego dbamy o to, aby posiłki serwowane podopiecznym były smaczne, pełnowartościowe i dostosowane do wymogów dietetycznych rezydenta. Firma cateringowa przygotowująca i serwująca posiłki ściśle współpracuje z kierownictwem domu. Przy wspólnym opracowywaniu menu kierujemy się  sugestiami rezydentów aby ich ulubione potrawy jak najczęściej gościly na naszym stole.

 

Nie jest dla nas także problemem podanie herbaty czy kawy bądź ucięcie sobie pogawędki z rezydentem – o każdej porze dnia i nocy.  Rola naszych opiekunów i pielęgniarek polega na wspieraniu i opiekowaniu się rezydentami – jest to coś, w czym są dobrzy i co kochają robić.

Prosimy o kontakt
pod numerem:
501 306 949 lub
609 315 511 

kontakt@willarosa.com.pl

 

Aby korzystac z naszej strony, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać zgodnie z http://www.willarosa.com.pl/polityka-prywatnosci. 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Prosze zapoznaj sie z nasza polityka prywatnosci na http://www.willarosa.com.pl/polityka-prywatnosci