Polityka ochrony danych osobowych uzytkownikow strony http://www.willarosa.com.pl/ oraz profilu WillaRosa na portalu Facebook prowadzonym i administrowanym przez S&K Family sp. z o.o.

 

 

Nasza Polityka ochrony danych osobowych informuje, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe jako uzytkownika  strony http://www.willarosa.com.pl/ oraz profilu WillaRosa na portalu Facebook prowadzonym i administrowanym przez S&K Family sp. z o.o. a przede wszystkim:

 

 • Kto jest administratorem Twoich danych osobowych,

 • Jakie dane przetwarzamy?,

 • Formy, cel i na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane

 • Jak długo przetwarzamy dane?

 • Jakie prawa przysługują Tobie jako podmiotom danych osobowych?,

 • Komu udostępniamy dane?

 

Administrator Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Dyrektor Domu Seniora Willa Rosa

e-mail: kontakt@willarosa.com.pl
adres: ul. Koscielna 32 , Strzybnica, 42-609 Tarnowskie Góry

Jakie dane przetwarzamy ?

Przetwarzamy Twoje dane, które nam podajesz lub udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w ramach korzystania z naszych usług - serwisów lub aplikacji (wraz ze zautomatyzowaną analizą Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach). Podajesz nam Twoje dane osobowe niezbędne do świadczenia Ci usług, np. Imie i e-mail przy wysylaniu wiadomosci do nas.

 

Formy, cel i na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane

 

Dane sa gromadzone w formie elektronicznej na serwerach google zgodnie z Polityka prywatnosci https://policies.google.com/privacy/update?hl=pl

Na serwerach wix.com – polityka prywatnosci dostepna pod adresem https://www.wix.com/about/privacy

Na serwerach facebook zgodnie z polityka prywatnosci https://pl-pl.facebook.com/privacy/explanation

 

Dane moga obejmowac następujący zakres:

 

 • Imie oraz e-mail jesli wysylasz do nas wiadomosc z formularza

 • Twoj indetyfikator Facebook jesli komentujesz udostepniasz, polubiasz posty z profilu WillaRosa

 • Pliki z logami (ak jak większość innych witryn internetowych zbieramy i wykorzystujemy dane zawarte w plikach logów. Informacje z plików logów zawierają Twój numer IP, nazwę sieciową komputera (host), Twojego dostawcę Internetu (na przykład TP SA, czy Dialog), przeglądarkę, z której korzystasz (na przykład Internet Explorer lub Mozilla Firefox), czas jaki spędzasz na stronie oraz które strony otwierasz, korzystając z naszego serwisu.)

 • Używamy plików cookie (ciasteczek) do przechowywania informacji takich, jak Twoje osobiste ustawienia kiedy odwiedzasz nasz serwis. Może to obejmować możliwość zalogowania do niektórych funkcji serwisu, jak profil użytkownika, czy pola formularzy. 

 • Statystki Google Analytics - Ruch na stronach serwisu jest monitorowany przez statystyki Google Analytics. Ma to na celu gromadzenie danych o sposobie i popularności korzystania z naszych stron. Korzystając ze stron serwisu zgadzasz się na analizowanie Twoich danych przez Google Analytics w celach tu opisanych.

 

Jak długo przetwarzamy dane?

Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania tj.:

  w przypadku udzielenia zgody do momentu jej cofnięcia, ograniczenia lub innych działań z Twojej strony ograniczających tę zgodę,

  w przypadku, gdy podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora, do czasu zgłoszenia przez Ciebie skutecznego sprzeciwu,

  w celach podatkowych i rachunkowych w zakresie i przez czas zgodny z obowiązującymi przepisami.

 

Jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom jako podmiotom danych osobowych?

Zgodnie z przepisami Ogólnego Rozporządzenia dotyczącego Ochrony Danych Osobowych (rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – (RODO), przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez S&K Family:

 

 

  prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,

  prawo żądania sprostowania danych

  prawo do usunięcia danych,

  prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych osobowych, jakim jest w Polsce Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych,

  prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
Jeżeli Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody:

  masz prawo do wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.Jeżeli Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w celu realizacji umowy (niezbędne w celu świadczenia usługi):

  masz prawo do przenoszenia danych osobowych.W celu realizacji powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem Danych.

 

 

Komu udostępniamy dane?

Twoje dane sa gromadzone, przetwarzane i udostepniane nastepujacym podmiotom:

Wix.com – odpowiedzialna za hosting www.willarosa.com.pl

Facebook – odpowiedzialny za dostaczanie serwisu spolecznosciowego dla profily Willarosa

Google - Statystki Google Analytics

Twoje dane mogą być również udostępniane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obowiązującego prawa np. organom ścigania. W zakresie dozwolonym przez obowiązujące przepisy prawa możemy także udostępniać Twoje dane instytucjom zajmującym się windykacją należności i obrotem wierzytelnościami.

Polityka ochrony danych osobowych dla klientow : podopiecznych , osob reprezentujacych podopiecznych oraz osob ubiegajacych sie o miejsce w Domach Seniora Willa Rosa prowadzonym przez S&K Family sp. z o.o.

wprowadzona uchwala Zarzadu S&K Family sp. z o.o

 

dnia 24-05-18

 

 

Danuta Szeja